Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ištikimi ir mylintys šuneliai ieško savo vienintelio žmogaus ir šiltų namų!

Prisiminkite, kad pateikti bruožai yra apytikslūs ir ne visada atspindi tikrovę.

Kviečiame susipažinti su mūsų globotiniais kad labiau suprasti jų charakterio bruožus.

Kiekvienas globotinis turi savo individualumą, kurį neįmanoma apibrėžti, naudojant standartinius kriterijus.

Gyvūnus "rezervuojame" tik išskirtiniais atvėjais. 

Daugiau aktualios informacijos visada galite pamatyti, prisijungę prie mūsų "Facebook" grupės ČIA.

K raidė reiškia kad šunelis kastruotas (sterilizuotas)

Kanas

Birželio 27 d. Klaipėdos raj., Kalnuvėnuose šalia autobusų stotelės šalikelėje rastas šuo panašus į dobermaną. Buvo labai alkanas ir pavargęs. Ant kaklo turėjo metalinį spygliuotą antkaklį. Neženklintas. Draugiškas.

Atara

Atara - nemažas šuo, tepti jos odą vaistais reikia kasdien, todėl indelis gretai ištuštėja - nespėjam pirkti. Prašome padėti įsigyti "Douxo pyo soin mousse" gydomųjų putų, už kurių 1 vnt. mokame beveik 7 Eur. Putas perkame Klaipėdoje, J.Janonio g. esančioje veterinarijos klinikoje. Tikimės, kad su Jūsų pagalba padėsime Atarai tiek, kiek ji pati to norės. Neaišku kiek laiko ji klaidžiojo, nes atvyko išsekusi, labai baili ir su didžiulėmis odos problemomis. Atara atklydo pas žmones Klaipėdos r., Purmaliuose. Jie maitino ją ir po truputį pratinosi, kol galėjo prieiti ir atvežti pas mus, į "Būk mano draugas". Jai nustatytas imuninės sistemos sutrikimas. Tai labai reti atvejai, kai kūno imuninė sistema atakuoja savo pačios ląsteles. Tai sisteminė liga, kurios metu pažeidžiama ne tik oda, bet ir sąnariai, inkstai ir kiti organai. Labiausiai nukenčia veido ir kojų odos plotai, atsiranda išopėjimas bei pigmento nebuvimas nosies srityje, išopėjusios ir sustorėjusios pėdutės. Jei negydoma - šis sutrikimas gali būti mirtinas. Klausome visų rūpestingos veterinarės Dalios Kujalienės nurodymų ir patarimų, kad palengvintumėm Ataros kančias. Ji valgo, normaliai tuštinasi, vaikšto. Pradžioje buvo sunku gydyti, nes bijo žmonių ir sunkiai mus prisileido, bet pamažu nurimo, patikėjo, kad norim jai tik gero. Atarai reikalingas kokybiškas maistas, skirtas odos problemų turintiems šunims, konservai išsekusiems šunims, papildai, gydomosios putos odai.

Ačas

Rimtą, aviganio kraujo turintį vaikiną Ačą parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad surastume naujus namus.

Orka

2016 m. lapkričio mėn. gimusi Orka ieško namų. Labai draugiška ir švelni kalytė, šiek tiek drovi su svetimais.

Aiho

Aiho parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos. Pas mus jis bus tol, kol suras namus. Draugiškas, stiprus šuo. Ieškomi šeimininkai, kurie galės skirti daug dėmesio ir laiko šiam aktyviam šuniukui.

Vilis

3 metų Vilis parvežtas negalėjo atsistebėti, kad gali judėti tokioje didelėje erdvėje, nes prieš tai gyveno tarpelyje tarp dviejų sienų, ne didesniame nei 2 kv. m. Stebėjosi ir virš galvos esančiu stogu, nes niekada negyveno patalpoje.Slėptis nuo šalčio ir blogo oro turėjo po sukiužusiu stogeliu, kuris atstojo būdą. Buvo labai retai vedžiojamas, o jeigu išvesdavo, tai tik su antsnukiu, nes pasak moters, visai jų neklausė ir matėm, kaip ji jo bijo. Moters brolis jį nusipirko mažiuką, o kai išvyko į užsienį, paliko jai prižiūrėti. Moteris išsikraustė gyventi kitur, o Vilį atvažiuodavo tik pamaitinti. Kai atvažiavom ji paimti, agresyviai puolė mus. Teko gudrumu įvilioti į boksą. Nenuostabu, kad gyvenant tokiomis sąlygomis kiekvienam protas pasimaišytų. Parsivežėm jį tik penktadienio (birželio 23 d.) vakare, papasakosime apie jį daugiau, kai labiau pažinsime, o dabar prašome prisidėti prie jo išlaikymo: reikalingas maistas.

Marli

Vėl riedėjom į Mažeikių rajoną, gyvūnų priežiūros tarnybą "Kometa" parsivežti mirtininkų, nes dėl vietos stokos, jų ilgai laikyti negali. Keturiems suteikėm šansą gyventi ir rasti naujus namus. Viena iš parvežtų - Marli. Nuostabi didelė ir labai draugiška, paklusni ir protinga, moka porą komandų ir puikiai vaikšto su pavadėliu.

Baris

Bario istorija labai liūdna. Staigi mirtis be mamos paliko ne tik mažametes dukrytes, bet ir Barį. Kai artimieji kreipėsi į mus prašydami pagalbos, negalėjome atsisakyti - atvažiavome Barį paimti. Ieškome jam naujų namų.

Reičel

Reičelę mums atvežė iš Rimkų geradaris vaikinas. Kaip jis teigia, kalytę norėjo nušauti, o jis užbėgo šiam baisiam įvykiui už akių ir išgelbėjo jos gyvybę.

Hačis

Hačis kol kas prisileidžia tik vieną žmogų, kuris maitina, kitiems - šiepia dantis. Dėl savo ypatingo charakterio jis ir atsidūrė prieglaudoje. Žmonės, kurie rado ir priglaudė Hačį, atsisakė toliau juo rūpintis.
Jam yra maždaug 3 metai. Hačis ieško žmogaus, kuris sugebės su juo atrasti bendrą kalbą.

Džeris

Tai labai bendraujantis, mėgstantis žmogaus kompaniją ir puikiai viską suprantantis šuo. Džeris laukia savo žmogaus, su kuriuo galėtų pragyventi dar daug metų.
_______________

Jo šeimininkė sunkiai serga ir nebegali rūpintis šuneliu.

Tuzas

Storulis rastas gegužės 19 d. Klaipėdoje, Taikos pr. Priekabiavo prie panelių, todėl atsidūrė pas mus.

Moka

Tai trykštanti energija kalytė - tokią ją matom, kai išvedam pasivaikščioti. Tada jai rūpi tik bėgti, lėkti, o šiaip Moka gero būdo ir draugiška.
Balandžio 25 d. rasta Klaipėdoje prie parduotuvės "Moki - Veži".

Vega (K)

Vega - draugiška, meili ir švelni kalytė. Sutaria su kitais šuneliais, bet skriausti savęs neleis. Energinga ir judri, todėl ir šeimininkų ieško tokių, kurie suteiks jai galimybę pasportuoti.

Bekis

Bekis tuoj pradės skaičiuoti ketvirtus metus, kai gyvena pas mus. 2013 m. spalio 11 d. buvo rastas Klaipėdoje, Kuosų g. Segėjo petnešas, prižiūrėtas. Šeimininkė atsiliepė, susijaudinusi pasakojo kaip ji pergyveno, nemiegojo, kad tuoj baigsis darbas ir atvažiuos pasiimti savo Bekučio. Bet ji neatvažiavo. Laukėm su Bekiu tą vakarą dar ilgai, niekas net nepaskambino... Draugiškas, ramaus būdo, švelnus šunelis turi stogą virš galvos, yra pamaitintas, bet tai nėra tas laimingas gyvenimas su mylimu šeimininku, apie kurį jie svajoja.

Keila

Kol Keilos nenuvarginsit, su ja nesusišnekėsit, todėl vien pasivaikščiojimų neužteks, nes ji jaunutė ir labai aktyvi. Pavargusi yra dėmesinga, gražiai eina su pavadėliu. Draugiška kitiems gyvūnams. Gimusi 2015 m. 03 mėn., atiduota iš namų. Šeimininkas išvažiavo į užsienį. Keila yra drovi su nepažįstamais, tik su savais ji būna linksma, džiaugiasi bendravimu.

Dika

Dika - labai gero, ramaus būdo, švelni kalytė. Sutaria su kitais gyvūnais, tvarkingai vaikšto su pavadėliu. Lapkričio 13 d. paskambino moteris, kad Klaipėdoje, Pramonės g., apleistoje teritorijoje, pririšta ir palikta kalytė su apie 3 savaičių mažyliais. Ji, kas rytą eidama į darbą, pamaitidavo šeimyną ir vis ieškojo, kas galėtų priglausti neleimėlius. Galiausiai kreipėsi į mus. Šuniukus radome aptūpusius kažkieno atneštą srėbalą, kuris užėmė beveik visą jų varganą pastogę. Visi kiaurai permirkę, pakloti skudurai žliugsėjo nuo vandens. Kas pririšo ir iš kur ten atsirado kalytė, netoli būnantis benamis nežinojo, tik minėjo, kad kalytė vardu Dika. Parvežėm visus, pamaitinom ir paguldėm ant sausų šiaudų. Dika, tarsi supratusi, kad jos vargeliai baigėsi, užmigo palaimingu ramiu miegu, tarsi norėdama pailsėtii už visas bemieges naktis. Visi šuniukai rado namus. O Dika vis dar laukia.

Činga

Kalytė rasta Klaipėdoje, Jūrininkų pr. Sargi ir draugiška.

Niuša

Kalytę atvežė taksistas, pasakęs, kad rado Mogiliovo g., Klaipėdoje, sėdo į mašiną ir nurūko, nelaukęs kol grįšim, patalpinę ją. Daugiau nieko ir nesužinojome. Ją atpažinę žmonės, parašė jos tikrą vardą - Niusa. Iš veterinartų sužinojome, kad kalytei, be odos problemų dar pienų liaukų auglys ir pūlingas gimdos uždegimas. Reikalinga operacija ir kuo greičiau. Nors ji tokia nustekenta, kad vos stovi ant kojų, bet delsti negalima, nes kažkas ir taip ilgai delsė nesuteikdamas jokios pagalbos.
_____________
Už Jūsų paaukotus pinigėlius Niusai buvo atlikta operacija. Pergyvenome, kaip ji ištvers, ar pajėgs atlaikyti, bet ji atsigavo ir grįžusi iš klinikos net pati užlipo ant sofos.

Nida

Nidai reikia aktyvaus ir atsakingo šeimininko. Ji labai gero būdo, myli žmones, ypač vaikus, draugiška su kitais gyvūnais. Jeigu neturi veiklos liūdi ir vis bando pabėgti. Labai judri, energinga ir šokli: pašokusi ore gali net apsiversti, kaip kokia cirko artistė :) 2013 m. vasarą kalytė rasta Nidoje.

Tagiras

Tagiras - jaunas, puikaus charakterio šuo. Prie būdos būdamas aimanuoja, nes žmogaus jam reikia kaip oro. Nori žaisti, lakstyti, noriai ir greitai mokosi naujų komandų, tvarkingai eina su pavadėliu.
Nemėgsta kitų patinų.
Tagirą radome pririštą prie vartų.

Argo

Sako tokie kaip aš yra niekam nereikalingi, apie tokius kaip aš niekas nesvajoja ir net svajoti nenori...bet tiesa yra kitokia...Esu aš Argo, kaip sakant vėtytas ir mėtytas šunytis, kuriam teko pajausti kas yra lūžę kaulai, operacija, mikroinsultas, babeziozė ir ilgas gydimas. Nieko tokio, mano kantrybės užtektų viskam, todėl didvyriškai ištvėriau viską, ką buvo lemta patirti. Taip, gal sveikata mano ir nėra pati geriausia, tačiau juk esmė yra visiškai kitur...didelė širdis, perpildyta meilės, gerumo, švelnumo, - čia yra mano stiprybė ir tai yra didžiausia dovana, kurią gali duoti ir gauti :) Sako tam, kad gėlė žydėtų, jai reikia lašo vandens, o man reikia žmogaus, kuriam galėčiau dovanoti savo meilę ir gerumą, nes tik tai padarytų mane patį laimingiausią šunį visame pasaulyje....

Kantriai laukiantis savo šeimininko Argo.

Kuba

Dar neturit geriausio draugo? Dar nepatyrėt kas yra besąlygiška meilės ir ištikimybė? O ar niekada nesusimąstėt, kad visa tai gali duoti šuo? Su juo ne tik Jūs jausitės daug laimingesnis, bet padarysit laimingą ir jį. Net neabejojame, kad Kuba būtų ne tik puiki kompanionė, bet suteiktų Jums ir daug malonių emocijų, nes ji labai prisiriša prie žmogaus, paklusni, švelni ir meili kaip katinas, sutaria su kitais gyvūnais. Žaisminga, judri, mėgsta ilgus pasivaikščiojimus, o išvedus tvarkingai vaikšto su pavadėliu.
Pagalvokite, apsispręskite ir atvažiuokite, jeigu norite turėti draugą, Kuba laukia Jūsų.

Peršlapusią ir išsigandusią Kubą radom pririštą prie tvoros Molo g. (Klaipėda). Po kelių dienų, rugsėjo 25 d.rytą, pasaulį išvydo būrys mažylių. Kalytė labai liesa ir kad po širdele plazdėjo mažos gyvybės, net neįtarėme. Matyt, nesaldus Kubos gyvenimas buvo, pirmomis dienomis labai bijojo moterų. Kai išdžiūvo raštelis, kurį radom prie jos, perskaitėme vardą - Skuba, bet mes vadinsime Kuba - su juo versime naują gyvenimo lapą. Sėkmingesnio ir gražesnio gyvenimo.

Naida

Naida atvyko pas mus netekus šeimininko.

Šeila (K)

Visai atsitiktinai pro sodybą važiavę žmonės pamatė kraupiai atrodančią kalytę ir kreipėsi pagalbos. Žinoma, vietos nėra, lėšos išsekusios., bet pamačius atsiųstą nuotrauką, Galina nedelsiant išvyko į Šilutės raj. Atvykus į sodybą išlindo įkaušęs žmogysta, papasakojo, kad kalytę atvežė sodybos šeimininkas, pasakė: "Neloja, neėda, darykit ką norit su ja". Atvežė ir paliko. Norėjosi rėkte išrėkti moralą apie žiaurų elgesį su gyvūnu, bet ką ten su tokiu kalbėti... Galina, sukorusi daugiau nei 120 km., sugrįžo kartu su Šeila. Ji buvo beveik be plaukų ir labai liesa.Tai buvo 2013 m., birželio mėn. Nors prisikentėjusi, bet vis tiek žmogų myli, sutinka jį vizgindama uodegą ir šokinėdama, nori būti glostoma.
Daug rūpesčių turėjome su jos sveikata, bet išgydėme. Ji nuolat turi naudoti maistą, skirtą jautrią odą turintiems šunims.

Arsa

Gerutė, draugiška Arsa parvežta iš buvusios įmonės teritorijos. Ten ji buvo reikalinga, kol įmonė veikė, o kai nutraukė veiklą, ją paliko likimo valiai.
Kai ateina žmonės ir prašo šunelio įmonei, prisimename ne vieną atvejį, kai nebereikalingi šuneliai iš ten atvyksta apleisti ir ligoti arba palikti, kaip Arsa. Dažniausiai jie ten neturi to vienintelio žmogaus, kuris rūpintųsi - yra visų šuo, o tai reiškia, kad niekieno.

Reinas

2016 m. vasario 19 d. Reinas buvo rastas Smiltynėje įkritęs į vandenį. Žvejai išgelbėjo ir perdavė mums. Gražaus, protingo, labai prižiūrėto šunelio šeimininkai neatsirado, todėl vasaros pabaigoje jį atidavėme vienai šeimai. Neseniai Reinas buvo rastas lakstantis ant kelio ir atvežtas į prieglaudą. Kai susisiekėme su šeimininku išgirdome pliūpsnį piktų priekaištų: "Reinas yra kvailas, niekam tikęs šuo, mes jį išmaudėm, vedžiojam, o jis jau kelintą kartą pabėga - neįvertina mūsų pastangų. Jį reikia užmigdyti, kam toks netikėlis reikalingas!"
Mes visada sakome, kad nėra kvailų gyvūnų, yra tik niekam tikę šeimininkai. Reinui nepasisekė, kad pakliuvo į Algirdo Šiaulinsko rankas iš Toleikių km.

Laris

Kovo 4 d. šunelis rastas Klaipėdoje, šalia Jūrininkų ligoninės. Švelnus ir draugiškas.

Mirta

Mirta - sena,12 metų kalytė. Nereikalinga, išbadėjusi bastėsi po Dituvą, kol vieną dieną gailestingi žmonės atvežė pas mus. Draugiška ir protinga kalytė.